Doplnky

Žalúzie - HORIZONTÁLNE

Hlinníkové žalúzie stále predstavujú najrožšírenejší spôsob protislnečnej ochrany. Výhodou je predovšetkým ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a predovšetkým cenová dostupnosť. Hlinníkové žalúzie sú použiteľné prakticky na všetkých typoch okien.

Žalúzie - VERTIKÁLNE

Látkové vertikálne žalúzie v sebe spájajú clonu s elegantnou dekoráciou interiéru. Tvoria modernú dominantu bytových a kancelárskych priestorov a zároveň

Farebné prevedenia žalúzií

Siete s límcom

Siete s límcom sú určené na použitie do plastových okien. Rám je vybavený límcom, ktorý dokonale prilne k rámu okna. Tým sa dosiahne lepší vzhľad siete a jej tesnosti. Sieľovina je vyrobená z poplastovaného sklolaminátového vlákna, ktoré nepodliha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Sieť je dodávaná v šedej (popr. čiernej) farbe a na okne je prakticky neviditeľná. Rám je vyrobený z vylcovaného hlinníka a je povrchovo chránený vypalovacím lakom.

Samonavíjacie siete

Samonavíjacia sieť sa dá, v dobe keď ju nepotrebujeme , zasunúť do kazety. Týmto sa dosahuje oveľa väčšia životnosť. Sieťovina je vyrobená z poplastovaného sklolaminátového vlákna. Je dodávaná v šedej farbe a je prakticky neviditeľná.

Pántové sieťové dvere

Sieťové dvere si v poslednej dobe získali veľkú obľubu. Rám je vyrobený z valcovaného hlinníka a je povrchovo chránený vypalovacím lakom. Rám je v rohoch spojený vnútornými plastovými prvkami. Sieťové dvere sa montujú samozatváracími pántami, ochrannou lištou proti prekopnutiu a ďalšími doplnkami.

Parapetné dosky
• vnútorné (PVC alebo drevotrieska)
• vonkajšie (hliníkové s hrúbkou 1 mm alebo 2 mm)